"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem.
Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali"
Don McCullin

simple website templates


Mam na imię Beata, prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych facetów - Mikołaja i Leona, którzy choć potrafią "dać się we znaki", to są dla mnie całym światem.
Przez wiele lat szukałam pomysłu na siebie. Z pasji do podróży i chęci poznawania świata, ukończyłam Turystykę i Rekreację ma UAM -ie w Poznaniu. Zawodowo przez wiele lat pracowałam w marketingu i dystrybucji na rynku wydawniczym, gdzie zajmowałam się obsługą klienta i szkoleniem pracowników. W wolnych chwilach chętnie czytam i maluję obrazy akrylowe.
Jest jednak coś, co towarzyszy mi od wielu lat...aparat w ręku i nieodparta chęć fotografowania wszystkiego i wszystkich. Zawsze czułam potrzebę, utrwalania chwil,     od tych z pozoru błahych, do ważnych, często emocjonujących (nie bez powodu mianowano mnie "prywatnym fotografem naszej rodziny").
Postanowiłam, więc pogodzić przyjemne z pożytecznym i uczynić z pasji, mój własny sposób na życie. W tym celu zdobyłam przeszkolenie na warsztatach fotograficznych, nauczyłam się profesjonalnej obróbki zdjęć i czekam na kolejne ciekawe szkolenia, które pozwolą mi zgłębiać dalsze tajniki, tej pięknej sztuki, jaką jest fotografia.  Tak powstał MikoLeo Art (wnikliwi już pewnie rozszyfrowali nazwę:))
Cechuje mnie komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jestem kreatywna i staram się wykonywać swoją pracę, najlepiej jak potrafię.  Liczę, że zechcecie mnie bliżej poznać, obdarzycie zaufaniem i pozwolicie, utrwalić na zdjęciach ważne momenty rówież z Waszego życia. 

Do zobaczenia na sesji :)

Beata 

Dane kontaktowe:

Adres

MikoLeoArt
Beata Jania - Kaczmarczyk
ul. Morasko 44u/1
61-680 Poznań

Studio
os. Bolesława Śmiałego 9/6
60-682 Poznań
(2 piętro)

Telefon

601 380 773